Вітаю Вас, Гість

Моргун Іван Іванович

Автор сайту – професійний фотограф, талановитий педагог, відмінник освіти України.

Фотосправою захоплюється з 14 років.
Професійно займається фотографією з 1982 року.
Приоритетні напрямки творчості – пейзаж та студійний портрет.

З 1983 року працює керівником фотогуртків Черкаської районної станції юних техніків. В 1990 році очолив, створену ним же, фотостудію “Промінь". Івану Івановичу притаманний потяг до постійного творчого пошуку, вивчення та впровадження передового педагогічного досвіду, що дає високі результати в навчально-виховному процесі. Він виявляє в роботі високий рівень професіоналізму – завжди на вістрі самих сучасних досягнень фотографії. Сам є висококваліфікованим фотографом. Влаштовує персональні виставки для жителів села, району та області.

За роки роботи зарекомендував себе висококваліфікованим керівником гуртків, досконало володіє методикою викладання фото справи, постійно використовує інтерактивні форми роботи та методи роботи, інформаційно-комунікаційні технології навчання, постійно працює з обдарованими дітьми. Саме тому вихованці гуртків (члени фотостудії) І.І.Моргуна мають високий рівень знань, умінь та навичок з фото справи і щорічно добиваються вагомих результатів.

Він не тільки вчить вихованців зупиняти миттєвість – фотографувати, але й прививає любов і повагу до загальнолюдських та національних цінностей. А так , як робить це з непідробною любов’ю та повагою до дітей, то те вічне, розумне, добре, що він сіє в душах своїх вихованців, дає гарні сходи. Про таких, як він говорять: “Педагог від Бога".

Мало навчати дитину якомусь виду діяльності, - потрібно забезпечити її всебічний розвиток. При вирішенні цього завдання Іван Іванович використовує всі переваги позашкільної освіти в поєднанні з нетрадиційними формами роботи, зокрема, це - походи, екскурсійні поїздки, відпочинок в наметовому таборі на березі Дніпра тощо. І, що дуже важливо, він добивається, щоб вся діяльність дітей протікала в атмосфері доброзичливості, взаємної поваги, душевного комфорту і радості світосприйняття, що сприяє зміцненню психічного здоров’я вихованців.

Без перебільшення можна стверджувати,що таких унікальних керівників гуртків, як Іван Іванович дуже мало і такої фотостудії, яку він створив, в області більше немає.

За активну участь в розвитку національної освіти,впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді Моргун І.І. нагороджений нагрудним знакам “Відмінник освіти України“ ( 2002 р.), Почесними грамотами Товариства “Знання” України,Черкаської обласної та районної рад, районної адміністрації,грамотами УДЦПО, ГУОіН Черкаської ОДА,ЧОЦНТТУМ,відділу освіти ЧРДА. В 2009 році йому присвоєно звання “ керівник гуртка-методист”. Іван Іванович бере активну участь в роботі обласних та Всеукраїнських семінарів керівників фотостудій.

І.І.Моргун має високий рівень загальної та професійної культури, принциповий і відвертий. Він чуйна і доброзичлива людина,користується заслуженим авторитетом і повагою серед колег,вихованців, громадськості. Бере активну участь у громадському житті села і району, був депутатом Черкаської районної ради. (2002 – 2006 роки ).